zdrowie” data-max-rows=”2″>

Większość sprzedawców samochodów używa balonów wszystkich rozmiarów, aby przyciągnąć uwagę.

PROS

Balony tworzą zabawną atmosferę (pomyśl o przyjęciu urodzinowym) i sprawiają wrażenie, że coś się dzieje zamiast nudnego miejsca z martwym salonem.

CONS

Jeśli martwy lateks utknie w pojazdach poprzedniego dnia, utknie w streamerach lub drzewach – wygląda okropnie.

17-calowy balon wydaje się być standardem i trwa około dnia w temperaturach poniżej 90 stopni. Średni koszt 24 do 40 USD na 144 zliczenia nie jest taki sam. Istnieją marki wysokiej i niskiej jakości i wszyscy mówią, że są. Poproś o najlepsze. W USA są 3 najlepsze marki. Balony mają również okres przydatności do spożycia wynoszący 1 rok i muszą być przechowywane w klimatyzowanym otoczeniu. Ciepło zabija balony, a nie zimno (one) mogą zamarznąć i nie boli ich!)

Aby poprawić żywotność balonów, istnieje produkt o nazwie Hi-Float, który pokrywa pory w lateksie. Polecam ten produkt do każdego balonu LATEX powyżej 36 „. Sprowadzaj także duże balony lateksowe na noc i wznów je następnego dnia. To także skraca czas pływania.

Opcje inne niż balony lateksowe:

Cloudbuster – 6-stopowy balon z chloroprenu, średnia cena od 30,00 $ do 50,00 $ – pływa znacznie dłużej niż balony lateksowe. Według producenta jest to balon jednorazowy, ale z powodzeniem został ponownie wykorzystany przez kilku detalistów.

Balon winylowy wielokrotnego użytku o długości 6 stóp – Ten balon jest wyposażony w uwięź i zestaw naprawczy. Po prostu wypełniasz ten balon helem i oszczędzasz TONĘ pieniędzy na rachunku za hel. Średni koszt tego balonu wynosi od 169,00 do 199,00 USD dla wersji 6 stóp. Większe rozmiary są dostępne i podświetlane.