seo" data-max-rows="2">

Twoja pozycja, podobnie jak przyczepność, jest nieodzownym kamieniem węgielnym skutecznego uderzenia golfowego, który pozwala uderzać długie, precyzyjne strzały po drugim.

Choć trudno mi to zrozumieć, podobnie jak uścisk, postawa jest często pomijana przez wielu ludzi, którzy uczą się grać w golfa, a także przez wiele osób, które mają problemy z grami. Robią wszystko, aby szukać „srebrnej kuli”, gdy prawdziwa srebrna kula jest ukryta w polu widzenia. Tiger Woods i jego trener Butch Harmon zdają sobie sprawę z „srebrnej kuli” i stale monitorują postawę, a także przyczepność i wyrównanie tygrysa, ponieważ najlepszy gracz na świecie wie, jak łatwo jest wyślizgnąć się z postawy ciała i złych nawyków, które z pewnością powodują problemy w huśtawce golfowej.

Zgadza się! Nawet doświadczony gracz, taki jak Tiger Woods, stale monitoruje swoją postawę, przyczepność i orientację.

Dobra postawa nie jest trudna do nauczenia, ale wymaga koncentracji ze strony gracza, aby ją utrzymać. Zapytaj profesjonalistę, który odniósł sukces, jak często pracuje nad swoją przyczepnością, postawą i orientacją, a założę się, że odwiedzisz ranczo. Przez większość czasu odpowiadają codziennie. Zadaj to samo pytanie początkującemu, średniemu lub wysokiemu handicapperowi, a gwarantuję, że nie dostaniesz tej samej odpowiedzi.

Oto kicker MOŻESZ ABSOLUTNIE! Wszyscy gracze, niezależnie od poziomu umiejętności, powinni zwracać szczególną uwagę na przyczepność, postawę i orientację za każdym razem, gdy grają lub uderzają piłki.

Jeśli te podstawowe pojęcia są tak ważne, że najlepsi profesjonaliści wycieczek skupiają się na nich każdego dnia, powinniśmy przynajmniej zwracać uwagę na te podstawy za każdym razem, gdy ćwiczysz i grasz.

Bez prawidłowej postawy, takiej jak przyczepność i wyrównanie, prawie niemożliwe jest uzyskanie konsekwentnie dobrych ujęć golfowych bez wielkiego talentu mistrzowskiego i dużej ilości czasu na trening. Golf jest o wiele łatwiejszy, jeśli zbudujesz solidne fundamenty i mam nadzieję, że poświęcisz trochę czasu, aby je dzisiaj rozwinąć.

Chcę, żebyś napisał następujące oświadczenie na kartce papieru i włożył je do torby golfowej. Za każdym razem, gdy wychodzisz ćwiczyć lub grać, przeczytaj go i pamiętaj, aby przynajmniej sprawdzić przyczepność, postawę i orientację.

„Moim celem jest maksymalizacja odległości, dokładności i konsekwencji w huśtaniu golfowym przy minimalnym czasie na ćwiczenie. Aby osiągnąć ten cel, muszę przejąć pełną kontrolę nad każdą zmienną w moim huśtawce golfowej, jaką mogę zrobić. Te zmienne to na pewno Grip, POSTURE i Alignment. Zaczynam moją lekcję lub rozgrzewkę od przeglądu tych trzech podstaw. ”T CHEAT. Zapisz go i przeczytaj za każdym razem, gdy ćwiczysz lub grasz.

Nie pożałujesz.

W części 2 porozmawiamy trochę o tym, jak znaleźć najlepszą postawę.