zdrowie" data-max-rows="2">

Studenci ESL mają wiele trudności z komunikacją w języku angielskim. Jako student języka angielskiego znam trudności z przeprowadzaniem wywiadów, komunikowaniem się z przełożonymi lub podróżowaniem do krajów anglojęzycznych. Wiele razy byłem zaniedbywany jako student języka angielskiego.

Byłem zaskoczony, gdy dowiedziałem się, że studenci ESL również zostają lekarzami. GAMSAT oferuje także studentom niebędącym naukowcami i studentom ESL możliwość studiowania medycyny. Byłem ciekawy, aby dowiedzieć się więcej o GAMSAT. Chciałbym podzielić się szczegółami, które zebrałem na temat GAMSAT. W szczególności chcę pomóc uczniom języka angielskiego, którzy mają problemy z sekcją 2. Te wskazówki poprawiłyby je, aby uzyskać dobre oceny w sekcji 2.

Co to jest sekcja 2?

GAMSAT jest podzielony na trzy części. Sekcja 1 sprawdza umiejętności myślenia w naukach humanistycznych i społecznych. Sekcja 2 testuje twoje umiejętności komunikacji pisemnej w języku angielskim, a sekcja 3 sprawdza twoje umiejętności myślenia w naukach przyrodniczych.

W części 2 sprawdzona zostanie znajomość języka angielskiego przez kandydatów. Lekarze powinni być w stanie szybko interpretować wyniki w języku angielskim. Musisz więc zrobić dobrze w sekcji 2, aby ubiegać się o popularne uniwersytety medyczne.

W sekcji 2 otrzymasz dwa cytaty. 2 eseje muszą być napisane na podstawie cytatów. Słownictwo, gramatyka i tworzenie zdań są obowiązkowe do pisania skutecznych esejów.

Czytaj więcej:

Żałuję czytania z powodu mniejszej pewności w języku angielskim. Myślałem, że sekcja 2 była dla mnie dużą przeszkodą. Najlepszym sposobem na poprawę wydajności słów jest czytanie. Jasna struktura formowania zdań znajduje się w gazetach lub czasopismach. Istnieje wiele powieści i krótkich utworów. Istnieje możliwość nauczenia się nowych słów. Kiedy czytamy książkę, możemy nauczyć się więcej nowych słów. Poprawia jakość komunikacji.

Podręcznik słownictwa:

Oto doskonałe książki do budowania słownictwa przeznaczone dla studentów nieanglojęzycznych:

1. Użyte słownictwo angielskie - poprawione przez Michaela McCarthy'ego, Felicity O & # 39; Dell
2. Przekonująca rozmowa: pytania i cytaty na ponadczasowe tematy - ekscytujący zaawansowany podręcznik ESL autorstwa Erica H. Rotha, Toni Aberson.
3. Praktycznie szybsze czytanie: Zaawansowany kurs czytania i słownictwa (Cambridge Classical Studies) Geralda Mosbacka, Vivienne Mosback

Gry mogą również pomóc:

Niech twoje odzyskiwanie będzie skuteczne. Możesz grać w wiele gier, układanek i krzyżówek. Poprawiłoby to siłę słowa. Stała praktyka pomoże ci rozwijać się w swoim języku bez zmęczenia.

Podręczniki, które ulepszają twoją literaturę:

Czytanie książek jest ważne dla komunikacji. „The Catcher in the Rye” JD Salingera bardzo mi pomogło. Istnieje dobrych trenerów słownictwa dostępnych w Internecie.

Radziłbym postępować zgodnie z powyższymi metodami i dobrze się przygotować. Ważna jest dobra znajomość języka angielskiego, aby pomyślnie przejść sekcję 2.

Ponownie, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci doskonale odpowiedzieć na pytania GAMSAT. Napisz esej i przygotuj się dobrze na GAMSAT.