Reklama

Czym dokładnie jest wsparcie ramion?

By 10 lutego 2020 No Comments
seo" data-max-rows="2">

Cóż, istnieje wiele różnych urządzeń i gadżetów, których możesz użyć, aby poprawić swoją postawę. Istnieją różne rodzaje aparatów ortodontycznych i pomocnicze narzędzia do korekcji postawy, jeśli masz poważne problemy z postawą. Zanim zaczniemy, porozmawiajmy najpierw o tym, dlaczego dobra postawa jest tak ważna dla twojego zdrowia.

Faktem jest, że postawa wpływa na twoje plecy. To jest najważniejsze. Zdecydowana większość nerwów kontrolujących funkcje organizmu przemieszcza się od mózgu, przez kręgosłup, aż po biodra. Niektóre nerwy przechodzą od szyjki macicy do ramion i kontrolują ręce, dłonie i palce. Inne nerwy rozprzestrzeniają się na narządy wewnętrzne w środku kręgosłupa, takie jak: B. żołądek, serce, płuca, wątroba, nerki i inne narządy wewnętrzne. Kiedy nerwy poruszają się w kierunku dolnej części kręgosłupa, rozgałęziają się w dwóch nerwach kulszowych, które opadają, aby kontrolować twoje nogi, stopy i palce u stóp.

Każdy rodzaj złego położenia może wpływać na wszystkie wyżej wymienione obszary ciała. Narządy wewnętrzne mogą mieć problemy, ponieważ mogą nie działać poprawnie, jeśli nerwy kontrolujące te narządy są ściśnięte lub zaburzone. Może to prowadzić do bólu w narządach, a nawet do dysfunkcji, ponieważ mózg nie ma sygnałów. Kolejnym problemem związanym z narządami wewnętrznymi z powodu złej postawy może być GERD. GERD to medyczne określenie refluksu kwasowego, który występuje, gdy kwasy trawienne w żołądku wsuwają się z powrotem do przełyku. Mniejsze przypadki GERD mogą powodować przewlekłą zgagę, ale jeśli nie są leczone, mogą nawet powodować raka przełyku. GERD jest często spowodowany złą postawą, ponieważ skrzywienie kręgosłupa może obracać się wokół żołądka, a zawarte w nim kwasy dostają się do przełyku.

Ponadto zła postawa często powoduje ból pleców i szyi, ale najgorszą rzeczą, która może powodować słabą postawę, jest ból nerwu kulszowego. To najgorszy rodzaj bólu, jaki możesz odczuwać w dolnej części pleców. Faktem jest, że nerw kulszowy znajduje się w miejscu, w którym stykają się kręgosłup i biodra. Nerw może zostać ściśnięty w tym obszarze i powodować silny ból. Niewielkie problemy z nerwem kulszowym mogą powodować ból pleców i drętwienie palców stóp. Jednak silne nerwy kulszowe mogą powodować ostry, okaleczający ból, który może strzelać jak kolec z dolnej części nogi. Może to powodować problemy podczas chodzenia, siedzenia lub stania.

Jakie jest najlepsze rozwiązanie, aby poprawić swoją postawę?

Istnieje wiele rozwiązań i pomocy, które można wykorzystać do korekcji postawy, od ćwiczeń po aparat ortodontyczny. Jednym z najlepszych dostępnych urządzeń do korekcji postawy jest wsparcie pleców, które może być lepsze niż aparat ortodontyczny.

Zasadniczo orteza postawy może nie być odpowiednia dla wszystkich, ponieważ jest noszona jak kamizelka i może być dość nieestetyczna, a nawet krępująca dla niektórych osób. Dzięki urządzeniu wspierającemu na plecach nie musisz się już martwić o noszenie tych nieestetycznych aparatów ortodontycznych w pracy lub w innym miejscu, w którym Twoje zdjęcie jest ważne. Jest bardzo łatwy do przenoszenia i bardzo wygodny. To wsparcie jest bardzo dyskretne i można je nawet nosić pod ubraniem. Jak pokazuje nazwa tego wsparcia, jesteś zmuszony trzymać ramiona i plecy prosto, tak jak konwencjonalne wsparcie pleców, ale bardziej dyskretne.

Jeśli przyjrzysz się wielu recenzjom ortez posturalnych, zauważysz, że wiele z nich zachwyca się wspieraniem postawy pleców. Mamy wsparcie dla pozycji na ramieniu dla {wpisz tutaj swoją cenę} i zobacz, jak to może pomóc w twojej postawie.