W tym roku kończę dwadzieścia sześć lat; Dwadzieścia sześć lat to liczba pod względem wieku, ale dziś, kiedy patrzę wstecz, aby spojrzeć na to, co osiągnąłem do tej pory, widzę tylko wielu szczęśliwych ludzi w moim życiu i kilka półek z książkami, które są własnością mnie są zalane. Pasję do czytania książek rozwinąłem w młodym wieku, prawdopodobnie kiedy inne dzieci w moim wieku bawiły się w błocie. Nie dlatego, że nie bawiłem się nimi, ale czytanie książek było jedyną rzeczą, która mnie przekonała. Przez lata, kiedy przeprowadzaliśmy się ze starego miasta do nowego miasta, moi przyjaciele się zmienili, grupa była ograniczona tylko do kilku z nas, ale to, co nigdy nie przestało rosnąć, to moje półki z książkami i zawarte w nich książki.

Książka i regał do tej pory były moimi ulubionymi towarzyszami, a dziś chcę tylko podziękować wszystkim autorom, którzy napisali tak wpływowe książki, a kiedy skończę, chcę podziękować mojemu ojcu za pierwszą biblioteczkę, którą przyniósł do domu , Był wizjonerem; Był osobą, która powiedziała mi o znaczeniu książek i poprowadziła mnie, aby dowiedzieć się, że należy je wziąć, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy będziesz ich potrzebować ponownie. Moje półki na książki mówią o mojej miłości do książek i jestem wdzięczny osobie, która jako pierwsza postanowiła zrobić coś takiego.

Nie ma znaczenia, czy zarabiasz zaledwie kilka tysięcy rupii miesięcznie, czy miliony, półka na książki jest tym, co Cię personalizuje. Jeśli jesteś milionerem, ale nie masz miejsca na półki na książki w swoim domu, daj mi wszystkie pieniądze, ponieważ nie wydajesz ich we właściwy sposób. A jeśli uważasz, że nie potrzebujesz tych mebli, ponieważ jest miejsce na wybór książek na stole do nauki lub obok łóżka, musisz przeczytać ten artykuł do końca, aby dowiedzieć się, jak półki na książki są nie tylko do zamawiania myśl o książkach.

  1. Niesamowity element wystroju domu: Półki na książki to niewiarygodny mebel w pokoju, który nadaje również domowi większą wartość dekoracyjną. Zostały one wykonane i udoskonalone w stylu, aby nadać Twojemu domowi wygląd i wdzięk godny wielu komplementów.
  2. Tworzy intelektualną charyzmę w mieszkaniu: Wierzę, że w krajach jest więcej namiętnych czytelników i pisarzy niż polityków. Dlatego każdy namiętny miłośnik książek potrzebuje specjalnego miejsca, w którym będzie mógł zaprezentować swoją wspaniałą kolekcję. Może książki czynią cię intelektualnym, a półki na książki tworzą w domu taką atmosferę.
  3. Personalizuje życie, które prowadzisz: Kiedy dorastałeś z dobrymi książkami, rozumiesz prawdziwy sens życia i one przekształcają cię zarówno intelektualnie, jak i psychicznie. Dlatego jest to jedna z wielu rzeczy, które ucieleśniają twoje życie.

Powiedziawszy wystarczająco dużo o półkach na książki i ich znaczeniu, uważam, że już dziś planujesz je kupić. a jeśli tak nie jest, wierzcie mi, prowadzicie światowe życie. Kup kilka przestronnych regałów, nie dla ciebie, może dla swoich dzieci, ponieważ z pewnością będą intelektualni.