Ostrzeżenie dla czytelnika: ten artykuł dowodzi, że współczesna nauka została wywrócona do góry nogami i ujawnia lekarstwo na obserwację Stevena Hawkinga, że ​​największym błędem, jaki ludzkość kiedykolwiek popełniła, było wynalezienie sztucznej inteligencji. Poprawienie tego błędu wymaga bieżącej znajomości trzeciej kultury Buckminstera Fullera i CP Snowa, w której ludzkie przetrwanie polega na zdobywaniu nowego spojrzenia na połączenie nauki i sztuki.

Zamiast ataku na naukę, ta nowa perspektywa zwraca uwagę na kluczowe znaczenie synergistycznych koncepcji sztuki naukowej Fullera i Snowa. Wysiłki zmierzające do umieszczenia tych koncepcji w perspektywie najnowszych, krytycznych odkryć naukowych umożliwią lepsze zrozumienie natury rzeczywistości, która jest szczególnie istotna dla rakotwórczego wzrostu i rozwoju.

Wydanie od lutego do marca 2016 r Filozofia teraz zawierał artykuł Magdaleny Scholle o tym, jak filozof Nietzsche zainspirował Dalego. Twoja obserwacja, że ​​pierwsza książka Nietzschego Narodziny tragedii zasługuje na szczególną uwagę krytyków sztuki i ma dziś kluczowe znaczenie naukowe. Istnieją dowody, że intuicyjna ocena Dalego Nietzschego Dwa duchy sztuki gdy go zdiagnozował, umysł zawierał wyraz wewnętrznego stereoskopowego zjawiska ewolucyjnego.

Naukowcy argumentowali, że znana jest obsesja Dalego na punkcie tego, co nazwał „sztuka stereoskopowa” nie mógł zwrócić się bezpośrednio do odbiorców & # 39; Vision. Asymetryczne elektromagnetyczne okulary 3D zostały wyprodukowane w 2003 roku, a następnie sprzedane przemysłowi rozrywkowemu wraz z ich patentem (669522 USD - okulary 3D). Naukowcy, którzy je stworzyli, stwierdzili, że niektóre obrazy artystów Vincenta van Gogha i Paula Cezanne'a, oglądane przez okulary, pokazują obrazy stereoskopowe. Filozof naukowy Immanuel Kant położył etyczne podstawy dla elektromagnetycznego złotego wieku duńskiej nauki. Zarówno on, jak i filozof Emmanuel Levinas zdiagnozowali poszukiwanie przez Platona etyki artystycznej jako asymetrycznej elektromagnetycznej wizji twórczego umysłu.

Namiętna wewnętrzna stereoskopowa inspiracja artystyczna Dalego stała się teraz widoczna i mierzalna jako proces ewolucyjny. Ten fakt zasługuje na krytyczną uwagę filozofów sztuki, których bronił Scholle. Asymetryczna elektromagnetyczna obserwacja wizualna pokazuje teraz, że artyści na całym świecie podświadomie malują znacznie bardziej dramatyczne stereoskopowe obrazy 3D w XXI wieku niż artyści z całej zarejestrowanej historii. Krytyczną uwagą filozofów sztuki będzie przezwyciężenie poważnego szoku kulturowego medycyny, który jest odwrócony przez nową świadomość stereoskopową. Jest to etycznie korzystne, jeśli branża rozrywkowa go ignoruje.

Znani epidemiologowie odkryli, że przyspieszenie komercyjnej produkcji stereoskopowych urządzeń informacyjnych i komunikacyjnych 3D doprowadziło do dysfunkcyjnej globalnej epidemii 3D. Ten problem został streszczony w jednym Przegląd technologii MIT autor: David Zax 29 lipca 2011 r. zatytułowany Czy 3D boli twoje oczy? Tak, nauka mówi - jak możemy naprawić stereoskopowy bałagan, w który wpadliśmy? Zax odnosi się do artykułu opublikowanego w rządzie Stanów Zjednoczonych Medical Journal of Vision of National Institute of Health , 21 lipca 2011 r., Co mówi „ï» ¿Artykuł traktuje 3D prawie jak szczep wirusa, którego nie można powstrzymać, ale można go leczyć. Wydaje się, że 3D pozostanie tutaj i że jako dobrzy epidemiolodzy musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby uniknąć spowodowanych szkód złagodzić ”.

Naturalny rozwój stereoskopowego widzenia wewnętrznego i stereoskopowej epidemii wyjaśnia Nietzsches & # 39; & # 39; dwa duchy sztuki & # 39; , oznaczone gładzicą. Wspomniany szok kulturowy wiąże się z tym samym problemem, który CP Snow przypisał funkcjonowaniu głównego nurtu nauki. Rząd Einsteina & # 39; Premier Law of All Sciences & # 39; Uniwersalne prawo śmierci cieplnej jest obecnie przestarzałym rozumieniem drugiego prawa termodynamiki, które niesłusznie skazuje całe życie we wszechświecie na zamrożone wyginięcie. Żywa informacja z kwantowych badań nad rakiem biologicznym płynie w przeciwnym kierunku niż termodynamiczna energia utraty ciepła z drugiego prawa.

Isaac Newton wierzył, że istnieją mechaniczne zasady pierwszej przyczyny „pretensjonalna hipoteza” , Chociaż Einstein miał wątpliwości co do mechaniki kwantowej & # 39; Nieomylność, jego oparte na mechanice logiczne rozumienie drugiego prawa nie może być dłużej uważane za najważniejsze prawo wszystkich nauk.

W drugiej edycji Encyklopedia Perthensis lub Uniwersalny słownik wiedzy , Tom 14, wydrukowany w Edynburgu przez Johna Browna w 1816 roku, pierwsza główna logika Newtona, która powoduje siłę grawitacji, została cytowana pod wpisem & # 39; Mechanicznie & # 39; na stronie 118. Newton nalegał, aby przyczyna grawitacji nie była mechaniczna. Pod wpisem & # 39; Mechanicznie & # 39; Pokazał, że zasady mechanicznej grawitacji są przede wszystkim pretensjonalne. Informacje te pochodzą z publikacji Newton 28. Dyskusje dotyczące zapytań , w drugim wydaniu jego pamiętnika, Opticks , Newton oparł swoje potępienie mechaniki logicznej pierwszej zasady na pracy starożytnych greckich naukowców. „... który uczynił próżnię i atomy oraz grawitację atomów pierwszymi zasadami swojej filozofii, milcząco przypisując grawitację sprawie innej niż gęsta materia”.

Nie ma znaczenia, czy Newton miał rację, czy nie. Mechanika kwantowa i jej potomkowie nie mogą dostarczyć logiki pierwszej przyczyny, wynikającej z fałszywego założenia, że ​​Newton uważał, że grawitacja jest spowodowana masą obiektów w przestrzeni.

Ten autentyczny argument pokazuje, że nauka wywraca się do góry nogami i koreluje z argumentem Snowa, że ​​współczesna nauka nie komunikuje się na temat ewolucyjnych procesów biologicznych, ponieważ nie ma wglądu w prawdziwą naturę drugiego prawa. Brak naukowej synergicznej komunikacji w mechanicznym i biologicznym dialogu wymaga istotnych dowodów, szczególnie w odniesieniu do procesu wewnętrznej stereoskopowej ewolucji.

Procedury National Academy of Sciences of the United States (Vol. 101 nr 27, 2004) zawierał artykuł Lornetka i rozwój mózgu u naczelnych , Stwierdzono, że chociaż stereoskopowe widzenie naczelnych jest niezwykle złożone, tak jest „cel ewolucyjny jest nieznany” , Odwrotnie, The British Medical Journal 6 sierpnia 1953 r. (tom 2, wydanie 4831) opublikował artykuł Rozwój widzenia obuocznego i stereoskopowego u ludzi i innych zwierząt , Na koniec pojawia się pytanie, czy złożona wewnętrzna stereoskopowa wizja w ludzkim umyśle zabezpiecza ludzkie przetrwanie, czy służy do niszczenia cywilizacji. Artykuł ten doprowadził do dalszych dogłębnych badań i odkryć ogromnego przetrwania człowieka, które nie zostały uwzględnione przez główny nurt nauki. Naukowcy tacy jak CP Snow, laureat Nagrody Nobla, Szent-Gyorgyi i Buckminster Fuller wszyscy zdawali sobie sprawę, że ten dysfunkcyjny aspekt badań naukowych, jeśli nie zostanie skorygowany, doprowadzi do końca cywilizacji.

Stereoskopowe badania brytyjskich naukowców pozostały odizolowane od głównego nurtu nauki do 2012 r., Kiedy to zostały włączone do biologii kwantowej przez profesora Massimo Pregnolato i profesora Paolo Manzelli, laureatów Medalu Giorgio Napolitano przyznanego w imieniu Republiki Włoskiej. Razem z włoskim artystą Roberto Denti połączyli badania naukowe w Australii z odkryciami włoskiej biologii kwantowej jako integralną częścią renesansu XXI wieku, odrodzenia starożytnej greki platońskiej Nauka do celów etycznych ,

Książka roku fizyka Guya Deutschera została również opublikowana w 2012 roku, Przez szybę mowy poprawiono odrzucone ewolucyjne teorie percepcji językowej brytyjskiego premiera Williama Gladstone'a i XIX-wiecznego niemieckiego filozofa nauk przyrodniczych Wolfganga von Goethego. Powstała nauka neurologiczna była zgodna z wynikami badań biologii kwantowej australijsko-włoskiej sztuki naukowej. Ponadto ewolucyjny proces nieświadomej intuicji artystycznej obserwowany za pomocą asymetrycznych elektromagnetycznych okularów stereoskopowych umożliwił ważne badania optyczne, które rozszerzyły zastosowanie teorii matematyki optycznej w latach 80. Pomiar siły życiowej, która determinuje wzrost i rozwój małży w czasoprzestrzeni, został przedrukowany przez największy na świecie instytut badań technologicznych. IEEE , w 1990 roku, jako ważne odkrycie XX wieku, zostało zapisane w książce online, CP Snow i projekt wysokoenergetyczny NASA ,

Dali zwolnił Kartezjusza & # 39; Aksjomat nauka „Tak mi się wydaje” i napisał na korzyść pierwszej zasady Freuda: "Joie de vivre" Paradigm. Platoniczne zasady etyczno-emocjonalne pierwszej przyczyny zostały powiązane z naturą nieskończoności przez wielu filozofów nauki, w tym Newtona, Liebniza i Georga Cantora. Teorie matematyczne Cantora obsługują teraz większość współczesnej nauki. Jego teoria & # 39; właściwie & # 39; Nieskończoność całkowicie rozgniewała współczesny umysł naukowy, który przez wiele lat był zdominowany przez przestarzałe rozumienie drugiej zasady termodynamiki. Prawo to doprowadziło do ewolucyjnego przekonania, że ​​proces życia musi prowadzić do wyginięcia. W ramach tego sposobu myślenia koncepcja, że ​​życie może potencjalnie zmierzać w kierunku nieskończoności poprzez zastosowanie technologii nieskończonej logiki fraktalnej, wydaje się niemożliwa. Kantor, jeden z najbardziej znanych matematyków w historii, staje się najbardziej obrzydliwy ze względu na swój bardzo kontrowersyjny paradygmat. „Strach przed nieskończonością jest formą krótkowzroczności, która niszczy możliwość zobaczenia rzeczywistej nieskończoności, mimo że stworzyła i zachowała nas w swojej najwyższej formie i występuje w nas wszystkich wokół nas w drugorzędnych formach transfinalnych, a nawet zamieszkuje nasze umysły ".

w, Poza nieskończonością: spór Georga Cantora i Leopolda Kroneckera o transfinitowych liczbach Autor Patrick Carey napisał, że matematyk David Hilbert, znany ze swojego rozwoju przestrzeni Hilberta, która stanowi podstawę analizy funkcjonalnej, całym sercem poparł dzieło Cantora. Bronił go, twierdząc, że tak „nic mniej niż najlepszy produkt geniuszu matematycznego i jedno z najwyższych osiągnięć czysto intelektualnej działalności człowieka. " Autor Brainfilling krzywe Jeffery Ventrella , Badacz w nieskończonych granicach krzywych fraktalnych, napisał, że praca Hilberta dotyczyła różnych rodzajów nieskończoności, które wykraczają poza główny nurt nauki w wysoce zniesławionym kantorskim sensie.

Ludzka komórka zmienia swój geometryczny kształt, gdy jest gotowa do przesyłania informacji o pierwszej zasadzie, ponieważ dzieli się jako nieskończona fraktalna ekspresja. W swoim artykule z 2009 roku Ludzki genom w 3 wymiarach Brandon Keim zapewnia obraz o najwyższej rozdzielczości, jaki kiedykolwiek wykonała struktura 3D genomu w tym krytycznym momencie. Jego fraktalny kształt, a nie tylko zawartość DNA, przesyła informacje zdrowotne w jeden sposób „co pozostaje w dużej mierze nierozstrzygnięte przez tradycyjne” Genome Science. W kategoriach matematycznych komórka używa kształtu geometrycznego, który należy do struktury rodziny krzywych Hilberta. Georg Cantor dokładnie zbadał platońską naukę grecką, którą Newton uważał za właściwy autorytet dla logiki zasady pierwszej przyczyny i która działała w jej nieskończonych wszechświatach.

Możemy teraz wyjaśnić asymetryczną etykę elektromagnetyczną Kanta i Levinas w bardziej towarzyski sposób, szczególnie aby pokazać, w jaki sposób można uzyskać zasady pierwszej przyczyny dotyczące natury dysfunkcyjnego rakotwórczego wzrostu i rozwoju. Zgodzili się z Platonem, że sztuka tradycyjna jest nieetyczna. Można to wyjaśnić w odniesieniu do ducha sztuki greckiej promowanej przez kulturę Cesarstwa Rzymskiego. Rzymskie Koloseum, obchodzone w kulturze rzymskiej jako uosobienie sztuki greckiej, w którym matematyka była wykorzystywana do budowy pięknych akweduktów, które prowadziły świeżą wodę do Rzymu. Zostało to ogłoszone jako artystycznie lepsze od artystycznej konstrukcji bezużytecznych egipskich piramid. Możemy argumentować, że naukowa forma Koloseum, która organizowała sadystyczne morderstwa w celu rozrywki ludności, była nieetyczną formą sztuki. Ta dysfunkcyjna tradycja sztuki naukowej odzwierciedla przyczynę globalnej stereoskopowej epidemii 3D, która niepokoi epidemiologów.

Wirus 3D, który dotyczy epidemiologów, jest przenoszony na ludzki umysł poprzez artystyczną współpracę z zanieczyszczoną matematyką. Dzięki ogólnoświatowemu przyspieszeniu urządzeń informacyjnych i komunikacyjnych wirus ten stał się nieuleczalną epidemią. Wirus wydaje się przeciążać matematycznie dysfunkcyjne zamiary występujące w automatach pokerowych, gdzie estetyczne odcienie i kolorowe obrazy mogą stworzyć uzależnienie podobne do heroiny, które zmusza niektóre osoby do bankructwa. Ogromne dochody rządowe z zalegalizowanego hazardu na automatach pokerowych odzwierciedlają strukturę światowego rynku akcji, na którym nie można spłacić globalnego długu w wysokości 200 bilionów dolarów.

Funkcjonowanie żywych komórek jako istoty elektromagnetycznej jest dobrze znane, a zaangażowaną naturę etyczną można postrzegać jako część nieskończonego uniwersalnego celu ewolucyjnego. Tradycyjne rozumienie ducha sztuki przez Nietzschego ogranicza się do przepływu rakotwórczej logiki śmierci na skutek upału. Żywe informacje mogą manipulować swoją ścieżką przez nieskończony geometryczny kształt komórki, która jest gotowa do dzielenia się. Jednak przepływ energii śmierci cieplnej, która płynie w przeciwnym kierunku, nie może dostarczyć istotnych informacji do tego procesu. Stereoskopowe intuicje naukowe Dalego są jednak sympatyczne dla ducha stereoskopii elektromagnetycznej i początkowo powodują nie rakotwórcze informacje, które są przekazywane do komórki potomnej jako logiczna komunikacja pierwszej przyczyny w rozwoju świadomości emocjonalnej.

W momencie podziału komórki widzimy, że jego nieskończony geometryczny kształt nie pozwala tradycyjnemu duchowi sztuki zwyciężyć w procesie ewolucji człowieka, ale wykorzystuje taki, który jest połączony z nieskończonym stereoskopowym wewnętrznym widokiem.

Autor Żywe komórki są jednostkami elektromagnetycznymi Dr. Dr Riejo Makela przez całe życie się z tym kłócił „Poprzez zastosowanie zamkniętych układów krążenia [obeying obsolete carcinogenic heat death law] Badając żywe komórki, dzisiejsi naukowcy odrzucają obowiązkowe istnienie pól magnetycznych z polami elektrycznymi. „” Twierdzi, że ten sposób myślenia uniemożliwia zrozumienie pierwszej przyczyny wzrostu i rozwoju raka. Jest jednym z wielu naukowców, którzy zwrócili uwagę, że tradycyjna matematyka nie jest w stanie opisać zasad pierwszej przyczyny, które pomagają rozwiązać zagadkę identyczności obu komórek po podziale komórek.

Stereoskopowe teorie Dalego wydają się być powiązane z intuicyjną grecką logiką pierwszych zasad, podobnie jak New York Library of Science opublikowała książkę w 1957 r. Babilońska mitologia i współczesna nauka , który powiedział, że Einstein wywodził swoją teorię względności z mitologicznej intuicji matematycznej kultury babilońskiej. W trzeciej kulturze nauki CP Snow zmienił zarówno intuicyjne pochodzenie Dali, jak i Einsteina, w którym rozwój stereoskopowego widzenia w mechanice kwantowej w XXI wieku stał się później ścisłym fundamentem nowej, odwróconej nauki. Teorie sztuki naukowej Snowa, które różnią się w szczególności od tradycyjnej, nieetycznej logiki sztuki naukowej, przełożyły pierwszą główną logikę Newtona i emocjonalne intuicje Dali na podważające praktyczne aspekty technologiczne wyżej wspomnianych teorii języka niemieckiego o postrzeganiu kolorów.

2013 »À Odkrycie w 2013 r., Że helisa śmieciowego DNA przesyła do DNA informacje o zdrowiu i samopoczuciu i używa wewnętrznego stereoskopowego języka 3D, ma obecnie ogromne znaczenie. W 2004 r. Na Uniwersytecie Harvarda, Uniwersytecie Massachusetts i Konsulacie Królestwa Danii odbyło się międzynarodowe sympozjum, aby wyjaśnić światu społeczne znaczenie przesłania elektromagnetycznego złotego wieku duńskiej nauki. Okazało się, że napisano go głównie po duńsku i nie przetłumaczono „niewidoczne dla stypendiów w języku angielskim”. ï »¿Ten artykuł jest próbą pomocy niezwykłej, odwróconej do głównego nurtu pracy naukowej z CP Snow i trzecią kulturą przetrwania ludzi Buckminster Fuller w imieniu Utopia lub Oblivion.