Przemysł

Dziesięć (10) powodów, dla których warto współpracować z przedstawicielem handlowym

By 29 stycznia 2020 No Comments

Czy chciałbyś kupić nieruchomość komercyjną dla swojej firmy lub jako inwestycję? Poniżej znajduje się dziesięć (10) powodów, dla których powinieneś rozważyć skorzystanie z usług agenta nieruchomości komercyjnych w celu reprezentowania swoich interesów.

10. Zapewnia menedżera dla procesu zakupu.

Dobry pośrednik w obrocie nieruchomościami zapewnia, że ​​Twoja nieruchomość jest na dobrej drodze. Na przykład: Jaki jest status zobowiązania do tytułu? Czy są jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące zobowiązania do tytułu? Czy ankieta została zamówiona i wypełniona? Kiedy wygasł mój okres wykonalności? Kiedy moje pieniądze stają się „twarde”? Czy dostępne są środki? Czy ocena jest konieczna i czy została zakończona? Czy wymagane kontrole zostały zamówione i czy są kompletne? Czy prawnik sprawdził umowę sprzedaży? Czy sprawdzono wszystkie końcowe dokumenty?

9. Zalecenia dla ekspertów, którzy mogą pomóc w zakupie nieruchomości.

Przedstawiciele handlowi znają innych specjalistów od nieruchomości, którzy mogą wnieść swoją wiedzę fachową do procesu zakupu nieruchomości. Specjaliści, tacy jak prawnicy specjalizujący się w nieruchomościach, firmy prawnicze, rzeczoznawcy, inżynierowie, architekci, CPA, firmy ubezpieczeniowe, inspektorzy budowlani / nieruchomości, konsultanci ds. Środowiska, wykonawcy budynków, eksperci itp.

8. Pomagaj z należytą starannością.

W ramach procesu zakupu nieruchomości doświadczony agent może pomóc kupującemu w upewnieniu się, że odpowiednie przedmioty są badane, aby upewnić się, że nieruchomość spełnia potrzeby kupującego. Należyta staranność to wysiłek przed zakupem w celu ustalenia i analizy informacji o nieruchomości w ramach umowy. Agenci mogą pomóc kupującemu w uzyskaniu wymaganych dokumentów i dostarczyć listę kontrolną tych pozycji, która zawiera informacje na temat podziału na strefy, wymagań jurysdykcji, obszarów zalewowych, mediów, wymagań, warunków i ograniczeń itp.

7. Zidentyfikuj i pomóż ocenić własność.

Przedstawiciele handlowi mogą pomóc kupującym w identyfikacji najważniejszych produktów, które należy wziąć pod uwagę w ramach procesu zakupu i oceny, w tym:

* Lokalizacja

* Stan

* Dozwolone zastosowania

* Ograniczenia dotyczące wykończenia lub renowacji wnętrz / elementów zewnętrznych

* Odpowiedni dostęp i parking

* Możliwość powiększenia lub wynajęcia nadmiaru powierzchni

6. Doświadczenie w pracy z innymi kupującymi

W oparciu o wcześniejsze doświadczenia agenci mogą zalecić kupującemu inne względy, takie jak: ,

5. Pozwala spędzać czas ze swoją firmą.

Pozwól przedstawicielowi handlowemu poświęcić czas na znalezienie Twojej nieruchomości, abyś mógł spędzić czas na prowadzeniu firmy. Skoncentruj się na swojej wiedzy specjalistycznej i uzyskaj agenta, który wesprze cię, koncentrując się na swoim. Czas jest zbyt cenny, aby jeździć po okolicy w poszukiwaniu nieruchomości.

4. Cena i czas trwania umiejętności negocjacyjnych.

Nie ma innego profesjonalisty z doświadczeniem i ekspertyzą, którego przedstawiciel handlowy potrzebuje do negocjacji cen zakupu i umów. Kwestie takie jak – jaka jest rozsądna i uczciwa cena nieruchomości? Czy to dobry zakup? Jakie warunki powinna zawierać umowa, aby zapewnić ochronę moich interesów? Czy powinienem mieć określoną ilość czasu na kontrolę i wykonalność w ramach mojej umowy kupna, aby móc lepiej zbadać nieruchomość i potwierdzić, że spełnia ona moje wymagania?

3. Koszt dla kupującego wynosi zero, zip, nada.

Sprzedawca płaci prowizję kupującego na podstawie umowy prowizyjnej między obiema stronami. Sprzedawca ponosi pełne koszty.

2. Specjalizacja rynku lokalnego

Nikt nie pozna lokalnego rynku nieruchomości komercyjnych, a także przedstawiciela handlowego. Agent aukcji nie powie ci, czy ich nieruchomość jest wyszczególniona powyżej ceny rynkowej, a tylko doświadczony agent może doradzić w sprawie lokalizacji, która jest odpowiednia dla danego rodzaju działalności.

1. Potrzeby kupującego różnią się od potrzeb sprzedającego i potrzebuje reprezentacji w celu ochrony własnych interesów

Sprzedawca lub właściciel jest reprezentowany przez maklera giełdowego, a odpowiedzialność powiernicza tego maklera spoczywa na sprzedawcy. „Informacja o usługach maklerskich” Texas Real Estate Commission (TREC) stwierdza, że ​​„pośrednik wystawiający nieruchomość na sprzedaż lub wynajem jest przedstawicielem właściciela”. Ponadto napisano: „Makler papierów wartościowych może wspierać kupującego, ale go nie reprezentuje i musi postawić interesy właściciela na pierwszym planie”. Na koniec napisano: „Kupujący nie powinien mówić przedstawicielowi właściciela, że ​​kupujący nie chce się dzielić z właścicielem, ponieważ przedstawiciel właściciela musi przekazać właścicielowi wszystkie niezbędne informacje znane przedstawicielowi. Nie jest to dobra sytuacja dla sprzedającego kupującego Przedstawiciel ich agentów aukcyjnych, kupujący potrzebuje takiego samego przedstawicielstwa od agenta komercyjnego kupującego.