Zdrowie

Dziesięć mało znanych faktów na temat Wildwood, wakacyjnego hotspotu w New Jersey

By 27 lutego 2020 No Comments

Wildwood w stanie New Jersey od dawna jest uznawane za jedno z najlepszych miejsc wakacyjnych na wschodnim wybrzeżu i oferuje różnorodne atrakcje i atrakcje, które sprawiają, że odwiedzający są szczęśliwi i zachwyceni z roku na rok. Miasto zostało założone pod koniec XIX wieku i prawie natychmiast stało się popularnym miejscem turystycznym. Dzięki licznym hotelom, z których wiele wciąż pokazuje swój oryginalny styl architektoniczny doo-wop, oraz słynnej promenadzie, Wildwood jest wyposażony nie tylko w standardowe udogodnienia, które można znaleźć w społeczności kurortu nadmorskiego, ale także w dodatkowe rzeczy, które Hotel sprawia, że ​​wakacje są naprawdę wyjątkowe. Oto dziesięć mało znanych faktów na temat Wildwood w stanie New Jersey.

1. Moreys Piers jest jedną z najbardziej znanych atrakcji w mieście Wildwood. Oferuje ponad sto przejażdżek i atrakcji w parku rozrywki, w tym kolejki górskie, najwyższy diabelski młyn na wschodnim wybrzeżu i wiele innych.

2. Coroczna konwencja strażacka stanu New Jersey odbywa się w regionie od 1970 r.

3. Zanim obszar został włączony jako miasto w 1912 r., Teraz był dzielnicą w New Jersey znaną jako Holly Beach City.

4. Zespoły sportowe z liceum są nazywane Wildwood Warriors.

5. Na słynnej promenadzie Wildwood jest równie sławny tramwaj, który jedzie na całej długości i dołącza do społeczności z North Wildwood. Tramwaj, jak się nazywa, jest pociągiem nieoznakowanym, który został założony na początku lat 50. XX wieku.

6. Na promenadzie wzdłuż wybrzeża oceanu miasta znajduje się kaplica, która przez całe lato oferuje usługi nocne dla wszystkich turystów w regionie.

7. Piosenkarka pop Bobby Rydell śpiewa piosenkę zatytułowaną Wildwood Days, która dotyczy społeczności.

8. Poza sezonem populacja miasta wynosi nieco ponad 5000 stałych mieszkańców. W miesiącach letnich często ponad 200 000 ludzi wypełnia miasto.

9. Twierdzenie Wildwooda, że ​​jest miejscem narodzin rock'n'rolla, opiera się na pierwszej piosence rock'n'rolla Billa Haley & His Comets, Rock Around the Clock. Stało się to w weekend Dnia Pamięci 1954 r. W hotelu HofBrau.

10. Jeden z największych i najbardziej znanych turniejów plażowych Ultimate Frisbee odbywa się co roku na wodzie w Wildwood w stanie New Jersey.

Już po jednej wizycie w tej społeczności atlantyckiej łatwo jest zrozumieć, dlaczego Wildwood jest popularny wśród wczasowiczów od ponad stu lat. Miasto oferuje połączenie nostalgii z nowoczesnymi atrakcjami turystycznymi i funkcjami, które z pewnością zadowolą każdego, kto ma szczęście zaplanować podróż w najbliższej przyszłości. Wildwood, New Jersey, jest naprawdę jednym z prawdziwych skarbów wakacji na północnym wschodzie.