Holograficzne technologie projekcji przyszłości postępują szybko i jak można sobie wyobrazić, wielu przedsiębiorców wymyśla wiele „zabójczych aplikacji” dla tej nowej nauki. W rzeczywistości analityk branżowy internetowego ośrodka analitycznego przyznaje, że te technologie mają wartość rynkową od 500 milionów do 1,5 miliarda dolarów w ciągu pierwszych 18 miesięcy do dwóch lat, a to tylko wstęp.

Pops dogania nowy rozdział w technologii jako science fiction science fiction. Krótka historia technologii holograficznej zostanie wkrótce napisana. Kto wymyślił tę nową technologię? Wierzcie lub nie, ale niektórzy wynalazcy z dawnych czasów i innowacje historyczne, które prowadzą do nowoczesnego obrazowania holograficznego.

Początki obrazowania holograficznego 2D są dość stare, a myśl o 3D na poziomie dwuwymiarowym, którą wszyscy widzieliśmy na obrazach. Kina 3D były również bardzo popularne, ponieważ zdjęcia wydają się być wokół ciebie.

Dzisiaj człowiek gra Boga obrazem holograficznym; „Let There Be Light”, a teraz widzimy zginanie i rozmycie rzeczywistości za pomocą hologramów. Gdzie jesteśmy dzisiaj? Cóż, nastąpiło kilka znaczących przełomów w technologii holograficznej, szczególnie w branży rozrywkowej.

Kolejne miejsca to gry wideo w salonie, zaawansowany technologicznie teatr w stylu IMAX oraz hologramy sportów ekstremalnych, gdy nasi niewidzialni przyjaciele ożywają. Od kreskówek po rzeczywistość, możesz robić wszystko, co chcesz w wymarzonym świecie, a jednak niebezpieczeństwa związane z rozmytą rzeczywistością w wyniku rozwoju zaawansowanych technologii w Hollywood powinny być łatwo rozpoznawalne w przyszłości.

Oczywiście jest też ciemniejsza strona takich rzeczy, jak holograficzna rozrywka dla dorosłych, która powinna przynieść kilka dolarów popularnemu przemysłowi porno. A jeśli to nie wystarczy, poczekaj, aż rozmowa stanie się komercyjna. Cokolwiek robisz, trzymaj szorty, ponieważ projekty holograficzne ożywają.