Zdrowie

Kupowanie nieruchomości w Bahia Zobacz, co jest dostępne w Praia Do Forte

By 27 lutego 2020 No Comments

Praia do Forte, wioska rybacka, która została przekształcona w świetne miejsce turystyczne, swoją sławę zawdzięczają pięknym plażom, projektom ochrony przyrody i zakupom. Do kurortu Salvador, położonego zaledwie 50 mil od Bahia, można łatwo dojechać drogą, morzem i powietrzem.

Ogromny potencjał turystyczny w połączeniu z urokiem kurortu wakacyjnego sprawia, że ​​nieruchomości są tu bardzo poszukiwane. Praia do Forte ma duży wybór nieruchomości na sprzedaż. Znajdziesz dobre nieruchomości mieszkalne i komercyjne na własny użytek lub na cele inwestycyjne.

Przegląd nieruchomości na sprzedaż w Praia do Forte

Jeśli szukasz domu, Praia do Forte oferuje wspaniałe apartamenty i domy. Są one zlokalizowane głównie w obszarach, które są idealne do spokojnego i relaksującego życia ze wszystkimi udogodnieniami rekreacyjnymi. Dostępne są również nieruchomości komercyjne i grunty.

Znajdziesz apartamenty w atrakcyjnych domkach z wieloma udogodnieniami. Cena zaczyna się od około 265 000 R $ i wzrasta do 1 300 000 R $. Średnie mieszkanie może kosztować około 633,300 R $.

Ceny domów zaczynają się od około 395 000 R $, a zakres jest bardzo szeroki. Niektóre domy kosztują do 6 003 000 R $. Przeciętny dom kosztuje około 1 901 000 R $.

Jako obszar intensywnie turystyczny, Praia do Forte jest doskonałym miejscem do inwestowania w sklepy, restauracje i podobne sklepy. Te powierzchnie komercyjne mogą być również dobrą inwestycją do generowania przychodów z wynajmu. Koszt może wynosić od 150 000 R $ do 520 000 R $ ze średnią 304,600 R $.

Zasięg działek na sprzedaż w tym mieście jest bardzo duży zarówno pod względem wielkości, jak i ceny. Teren jest dostępny zarówno do celów mieszkalnych, jak i komercyjnych. Ceny mogą wynosić od 300 000 R $ do 26 000 000 R $, w zależności od wielkości kraju. Średnia to około 3 250 000 R $ za powszechnie oferowaną nieruchomość.

Apartamenty w Praia do Forte

Najniższy wybór apartamentów kosztuje do 420 000 R $. Nawet najtańsze apartamenty są ładnie położone. Niektóre mieszkania znajdują się w pobliżu wioski, niektóre z widokiem na lagunę lub ocean, a inne w pobliżu plaży lub projektu Tamar. Znajdziesz również budynki mieszkalne, które są częścią kompleksów wypoczynkowych.

Te apartamenty z jedną sypialnią mają powierzchnię od 25 do 80 metrów kwadratowych. Większość apartamentów ma basen, ogród lub tereny zielone oraz parking. Niektóre mieszkania oferują plac zabaw. Większość apartamentów jest w połowie lub w pełni umeblowana. Inne udogodnienia, których możesz oczekiwać to całodobowa ochrona, siłownia, sauna, klub, sala gier i strefa imprezowa. Apartamenty w kompleksach wypoczynkowych oferują wszelkie udogodnienia rekreacyjne, takie jak bary, restauracje i pola golfowe. Jednak niektóre udogodnienia oferowane są za opłatą.

Przy budżecie od 420 000 R $ do 850 000 R $ większość apartamentów Praia do Forte jest w zasięgu ręki. Tutaj również czekają na Ciebie bardzo piękne miejsca w pobliżu plaży, morza i wioski. Niektóre apartamenty oferują bezpośredni dostęp do plaży. Większość mieszkań oferuje mieszkania dwupoziomowe, a budynki mają zwykle wysoki standard konstrukcji i wykonania.

Wielkość w tym przedziale cenowym waha się od 45 do 200 metrów kwadratowych. Chociaż niektóre tańsze apartamenty to jednostki z jedną sypialnią, większość apartamentów oferuje od dwóch do czterech sypialni lub apartamentów. Możesz spodziewać się dużego basenu, być może oddzielnego dla dzieci, dużego ogrodu lub zieleni i kilku miejsc parkingowych dla pojazdów. Niektóre apartamenty są w pełni umeblowane. Oprócz wyżej wymienionych udogodnień znajduje się strefa usług, boiska sportowe, miejsce do grillowania, pralnia, bar, wanna z hydromasażem, recepcja i konsjerż.

Najlepsze apartamenty w mieście kosztują ponad 850 000 R $ i znajdują się w obszarach premium. Możesz spodziewać się, że mieszkanie będzie na plaży lub możesz dostać mieszkanie nad morzem bardzo blisko centrum wioski. Powierzchnia waha się od 90 do 200 metrów kwadratowych powierzchni zabudowanej i oferuje od dwóch do czterech apartamentów. Dostępne są zarówno umeblowane, jak i nieumeblowane apartamenty.

Możesz spodziewać się dobrze zaprojektowanego dużego basenu i zwykle oddzielnego dla dzieci. Zwykle dostępny jest duży, dobrze zaprojektowany ogród lub teren zielony z drzewami i kilkoma miejscami parkingowymi. Znajdziesz wiele obiektów rekreacyjnych w innych przedziałach cenowych. Niektóre apartamenty oferują usługi sprzątania, parking dla gości i WiFi. Bezpieczeństwo jest zwykle najlepsze, często w przypadku kamer monitorujących.

Szeroka gama domów

Cena domów zaczyna się znacznie poniżej 1 000 000 R $. Możesz uzyskać domy w budowie, które oferują dobry stosunek jakości do ceny w tym obszarze. Na przykład możesz uzyskać dom o powierzchni około 180 m² i dwie do trzech sypialni w społeczności, która oferuje dobre wspólne udogodnienia za około 400 000 R $. Możesz również dostać starsze domy w tym przedziale cenowym, ale niektóre mogą wymagać remontu.

Większość domów kosztuje od 1 000 000 R $ do 1 850 000 R $. Znajdują się one w ekskluzywnych kompleksach mieszkalnych w pobliżu plaży lub wioski. Społeczności blisko morza często mają bezpośredni dostęp do plaży. W tym obszarze znajdziesz również domy, które znajdują się w kurortach.

Oczekuj wielkości nieruchomości od 300 do 900 metrów kwadratowych w zależności od ceny i lokalizacji z 180 do 425 metrów kwadratowych powierzchni budowlanej. Niektóre domy są umeblowane, a większość dysponuje basenem, ogrodem, ochroną i parkingiem. Inne udogodnienia, które mogą być dostępne, obejmują pomieszczenia dla personelu, strefę usług, strefę imprez, pomieszczenie do przechowywania, fontannę, zbiorniki do przechowywania wody, bar, grill, salon, biuro i plac zabaw. Dostępny może być również konsjerż. Domy w kompleksach wypoczynkowych mają dostęp do wszystkich oferowanych tam obiektów rekreacyjnych.

Domy z wyższej półki, które kosztują ponad 1 850 000 R $, to zazwyczaj duże luksusowe domy zbudowane na dużych działkach o powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych z dużą ilością zieleni. Niektóre znajdują się w kompleksach mieszkalnych. Otrzymasz najlepsze lokalizacje w mieście. Czasami na tej samej nieruchomości dostępny jest inny mniejszy dom, który może być wykorzystywany dla gości, pracowników lub do wynajęcia. Powierzchnia zabudowana w tym obszarze wynosi od 270 do 900 metrów kwadratowych. Możesz spodziewać się od czterech do siedmiu apartamentów, a niektóre domy są w pełni umeblowane.

Domy z wyższej półki mają wiele udogodnień zarówno na miejscu, jak i jako obiekty wspólne. Możesz spodziewać się dużego, dobrze zaprojektowanego ogrodu, basenu premium i łatwego parkowania. Tutaj znajdziesz również domy o najwyższej jakości architekturze i jakości wykonania.

Nieruchomość komercyjna w Praia do Forte

Jeśli chcesz zainwestować w nieruchomości komercyjne, możesz znaleźć sklepy i sklepy w najtańszych miejscach w mieście lub w pobliżu popularnych atrakcji turystycznych, takich jak projekt Tamar. Są dobre do założenia własnego oddziału lub wynajmu. Oddziały powinny robić dobre interesy dzięki stale rosnącej liczbie odwiedzających, którzy przybywają do tego miasta.

Kup ziemię w Praia do Forte

Praia do Forte oferuje grunty odpowiednie zarówno pod cele mieszkaniowe, jak i biznesowe. Grunty o powierzchni od 400 do 500 metrów kwadratowych, nadające się pod budowę domów jednorodzinnych, są dostępne w dobrze rozwiniętych domach jednorodzinnych ze wszystkimi udogodnieniami. Możesz także znaleźć większe obszary do jednego hektara na obrzeżach miasta, które nadają się do budowy domów. Ten typ gruntu kosztuje do 2 250 000 R $.

Nieruchomość komercyjna o powierzchni ponad 10 hektarów, która nadaje się pod zabudowę w duże wspólnoty mieszkaniowe, hotele, kurorty lub w celu odsprzedaży, ponieważ mniejsze nieruchomości są dostępne w cenach powyżej 2 250 000 R $.

Praia do Forte ma wiele nieruchomości na sprzedaż, zarówno do celów mieszkalnych, jak i biznesowych. Są atrakcyjne zarówno dla użytkowników końcowych, jak i inwestorów. Jako szybko rozwijające się miasto, nieruchomości mają potencjał do wzrostu kapitału. Potencjał turystyczny miasta oferuje również dobre możliwości generowania przychodów z czynszów. To także świetne miejsce do spokojnego życia w towarzystwie natury. Dom wakacyjny w Praia do Forte to także doskonały pomysł.