Narodowa lub plemienna wola polityczna, która sprawia, że ​​współczesna nauka i technologia działają, stara się kontrolować ekonomiczne zatrudnienie mas i utrzymać strukturę obronną, aby zapewnić kontynuację władzy politycznej. Można tego dokonać w imię demokracji, plutokracji, dyktatury, religii, monarchii itp. Wszyscy próbują rozwinąć emocjonalną kontrolę umysłu, aby przekonać poddanych, że radzą sobie lepiej niż ich konkurenci lub plemiona. Wynika z tego, że idea rządu światowego musi stanowić zagrożenie dla tak różnych systemów kontroli umysłu. Można jednak obejść tę troskę, wykorzystując naukę do opracowania trwałego medycznego kodeksu etycznego, który został opracowany specjalnie w celu wprowadzenia cywilizacji w stan wiecznego pokoju na świecie, a nie konfliktu. Jedyną rzeczą, która temu zapobiega, jest sama nauka.

Jeśli wykorzystany zostanie pełny potencjał nanotechnologii, narody posiadające broń jądrową zdadzą sobie sprawę, że wkrótce nie będą już przez nią chronione. Oczywiste jest, że futurystyczne nanomaszyny będą w stanie masowo produkować niewykrywalne nanobrony masowego rażenia, a wielu chętnych zapaleńców byłoby zaszczyconych, mogąc ich użyć przeciwko ludności cywilnej. Niektórzy mogą wyjaśnić, że jest to naturalny ubój ludzi na przeludnionej planecie. Będzie wielu wysoko postawionych pracowników wojskowych, którzy są zdeterminowani, by powstrzymać religijnych fanatyków za pomocą nanotechnologii. Z drugiej strony nanotechnologia może potencjalnie zrobić coś bardzo mało, w tym budować żywność i wodę. Bez odpowiedzialnej nauki ci, którzy kontrolują nanotechnologię, przyniosą piekło na ziemię. Dzięki odpowiedzialnej nauce, która ich tam prowadzi, utopia jest możliwa. Aby osiągnąć tę utopię, najpierw musi istnieć wola naukowa, aby ją stworzyć.

Fanatyczna wola brutalnego zniszczenia nie ogranicza się do religijnych fanatyków, którzy wyrządzają natychmiastowe entropijne zniszczenia niewinnym cywilom. Ta fanatyczna wola ma również fundamentalne znaczenie dla prawie wszystkich dobrze wyszkolonych naukowców. Powszechne naukowe przekonanie, że cywile powinni zostać zniszczeni entropicznie, jest równie fanatyczne, ale działa wolniej i w bardziej zorganizowany sposób. Naukowcy muszą zrozumieć, dlaczego jest to dokładna reprezentacja obecnego myślenia naukowego i zdystansować się od wewnętrznego przymusu oddawania czci niszczycielskiemu chaosowi.

Laureaci Nagrody Nobla lord Bertrand Russell i Albert Einstein wykorzystali matematykę, aby przekonać samych siebie, że ludzie muszą czcić zniszczenie chaosu. Najpopularniejszy esej Russella otrzymał tytuł „Kultu Freemana”. w którym napisał, że naukowcy muszą podlegać prawu fizyki, które Einstein nazwał najważniejszym prawem wszystkich nauk, prawem powszechnego chaosu. Na samym końcu, jak pisał Russell, każdy ludzki twórczy geniusz we wszechświecie jest całkowicie zniszczony w ruinie termodynamicznej. Ten fanatyczny sposób myślenia nie może być emocjonalnie negowany przez ludzi, którzy nieustannie mówią sobie, aby mieć szczęśliwy dzień. Okres wyginięcia ludzi entropijnych wcale nie jest związany w nano-terminach z okresem przewidywanym przez Russella i Einsteina.

Przeciwieństwem kultu diabelskiego chaosu była platońska tradycja filozofii naukowej, która w III wieku pne Utworzono „Science for Ethical Goals”. Można się zastanawiać, co sprawia, że ​​logika platońska jest tak ważna w tej kwestii przetrwania człowieka. Odpowiedź na to pytanie jest taka, że ​​logika platońska definiuje „zło”. jako niszczycielska właściwość nieformowanej materii w fizycznym atomie, która może powstać w celu zniszczenia cywilizacji.

Ta sama logika matematyczna, która przewidywała to ryzyko zniszczenia jądrowego, dotyczy również niewłaściwego wykorzystania nanotechnologii. Można się zatem zastanawiać, komu można zaufać, kierując szlachetnym etycznym rządem dla dobra wszystkich? Platoński & # 39; dobry i # 39; został zdefiniowany jako zdrowie nieskończonego wszechświata. Dlatego odpowiedź brzmi: możesz zaufać naukom medycznym opartym na zrównoważonej, nieskończonej etyce ewolucyjnej. Powstaje kolejne pytanie: jak znaleźć nieskończoną etykę ewolucyjną, która działa na rzecz zdrowia wszechświata, skoro współczesna fizyka głównego nurtu zabrania jego istnienia?

Odpowiedź na to pytanie jest oczywista. Nanotechnologia wykazała, że ​​w 1972 roku dr Candace Pert odkryła, że ​​cząsteczka emocji jest częścią złożonego dynamicznego systemu energii fraktalnej, który, w przeciwieństwie do poglądów Russella i Einsteina, rozszerza swoją logikę na uniwersalną nieskończoność. Cząsteczka emocji nieustannie poprawia strukturę płynów hormonalnych, utrzymując ludzkie zdrowie w ewoluującym, nieskończonym wszechświecie. Proces ten jest fundamentem nowej nauki biologii kwantowej, która jest uwikłana w energie chaosu w celu rozwoju ludzkiej świadomości. Biologia kwantowa mówi nam, że nadszedł czas, aby przestać czcić boga chaosu, który starożytni Grecy nazywali Diabolos.

Buckminster Fuller wykorzystał platońską matematykę etyczną do opracowania swojego synergistycznego modelu wszechświata, a trzej laureaci Nagrody Nobla z 1996 r. W dziedzinie chemii nazwali podstawy swojej nowej chemii fulerenowej nauk medycznych. Fuller napisał książkę zatytułowaną „Utopia or Oblivion”. w którym postulował, że mamy teraz wybór, aby poddać się prawu chaosu lub platońskim technicznym zasadom stworzenia. Dla nie-naukowców oznacza to życie we wszechświecie rządzonym przez miłość platońską.

Z perspektywy zrównoważonej energii Fullera, wywodzącej się bezpośrednio z matematyki platońskiej, można przewidzieć niezbędną naukę medyczną, w której nanotechnologią można kierować się etyczną przysięgą platońską, starą przysięgą Hipokratesa, która jest dziś stosowana w medycynie , aktualizacje. W XVIII i XIX wieku doktorat z nauk ścisłych oznaczał doktorat z filozofii, a wielcy filozofowie tamtych czasów, którzy dokonali wielkich odkryć elektromagnetycznych, wykorzystali matematykę etyki platońskiej do opracowania etycznej fizyki elektromagnetycznej. Każda wiodąca encyklopedia wyjaśni, że odkrywca pola elektromagnetycznego, Hans Christian Oersted, napisał swoją pracę doktorską na podstawie etyki elektromagnetycznej postulowanej przez filozofa nauki Emmanuela Kanta.

Friedrich Schelling i Alexander Humboldt poprawili etykę elektromagnetyczną w odniesieniu do najnowszych odkryć nanotechnologii. Platońska tradycja filozofii klasyfikuje współczesnych naukowców jako nieświadomych inżynierów barbarzyńców, którzy są w stanie jedynie wywołać ciągły diabelski chaos. Chociaż prace Kanta miały ogromny wpływ na kulturę naukową XXI wieku, dobrze się założyć, że niewielu naukowców czytających ten artykuł ma najmniejsze pojęcie, że ktokolwiek kiedykolwiek myślał o jakiejkolwiek etyce elektromagnetycznej lub że naukowcy w przeszłości pisali formuły, aby wykazać, w jaki sposób etyka elektromagnetyczna równoważyła E = Mc2.

Być może zastanawiasz się, czy to prawda, że ​​nie mogę nawet myśleć o takich sprawach, mimo że moja praca doktorska potwierdza, że ​​jestem filozofem? Czy nauczono mnie, że nie mogę kwestionować entropicznego światopoglądu Einsteina? Czy mam świadomość, że niektórzy naukowcy po prostu zakładają, że wszechświat jest nieskończony, aby znaleźć praktyczne rozwiązania złożonych problemów technicznych? Czy to możliwe, że we wszystkich moich rozważaniach mogę przyspieszyć entropiczny chaos tylko wtedy, gdy nie rozważę połączenia mojej ciężko zdobytej wiedzy z holograficzną rzeczywistością biologii kwantowej?

Te pytania są dość poważne. Jeśli chodzi o uniwersalną energię emocjonalną, istnieje niewielka różnica między zamachowcem-samobójcą, który przyspiesza natychmiastowy entropiczny chaos niewinnych ludzi, a rozwojem współczesnej nauki, która robi to samo w zwolnionym tempie. Ignorując istnienie etyki elektromagnetycznej w nanotechnologii, gigantyczne maszyny kopią surowce do entropicznego rozwoju przemysłowego, a gigantyczne trawlery rybne łapią delfiny, podczas gdy sieci gwałcą oceany. Sprawcy nie są świadomi potencjału nanotechnologii do wytwarzania zarówno surowców, jak i żywności z prawie niczego.

Nie ma sensu mówić o tych rzeczach społeczeństwu, które chce przyspieszyć niszczycielski chaos i obawiać się możliwości zatrudnienia w gospodarce, która przekształca kantowską etykę pokoju na świecie w nieosiągalną entropijną koncepcję rakotwórczego wzrostu gospodarczego transformacji. Czy naukowcy mogliby zaangażować się w genialny, ale niezrównoważony trening w wyłaniającej się biologii kwantowej? Ludzie muszą być świadomi tego, co robią, kiedy czują się zobowiązani do pozostania w całkowitej niewoli jednego z nakazów entropii matematyki, fizyki, polityki, biznesu, ekonomii i pewności religijnej w XX wieku. Następnie mogliby szukać etycznych możliwości, aby stać się odpowiedzialną częścią przyszłej supra-nauki biologii nano-kwantowej.

Matematyka Georga Cantora jest obecnie podstawową częścią współczesnej nauki. Czas przestać uczynić go najbardziej zniesmaczonym matematykiem w historii, ponieważ postawił sobie za cel doprowadzenie do pokoju na świecie dzięki swojej matematyce nieskończoności. Czytelnik proszony jest o pobranie „Physics of Life: The Beginning of Quantum Biology”. w Google w celu uzyskania informacji na temat wyników NASA związanych z tym artykułem, opublikowanych w magazynie Nature i zawierających dwa podtytuły: & # 39; Natura zna pewne sztuczki, których naukowcy nie używają i nie używają. To może dać nam tylko pewne wskazówki dotyczące rozwoju biologii kwantowej.

© Profesor Robert Pope, doradca prezydenta Oceanii i Australii w Instytucie Fizyki Teoretycznej i Zaawansowanej Matematyki (IFM) Einstein-Galilei ds. Fizyki Teoretycznej i Zaawansowanej Matematyki (IFM) Einstein-Galilei