Pomnik narodowy Cedar Breaks National Forest w Dixie National Forest w południowo-zachodniej części Utah to świetne miejsce do biwakowania z rodziną bez naruszania budżetu na rodzinne wakacje. To miejsce jest również bardzo ładne i tanie. Region ten jest popularny wśród dolin, mes, rzek i klifów. Latem bujne zielone alpejskie łąki i piękne pokazy dzikich kwiatów przyciągają wszystkich. Ten pomnik przyrody oferuje wiele udogodnień, takich jak wędkowanie, pływanie łódką, piesze wycieczki, jazda na rowerze, oglądanie gry lub odkrywanie tego miejsca za pomocą aparatu. Biuro turystyczne Cedar City-Brian Head może pomóc w zaplanowaniu wycieczki, aby była przyjazna dla dzieci i ekonomiczna.

Innym pomysłem, aby uczynić rodzinne wakacje przyjemnością ekonomiczną, jest skorzystanie z udogodnień Stowarzyszenia Przemysłu RV. Możesz wypożyczyć silnik El Monte RV, aby podróżować z dziećmi. W podróż możesz zabrać ze sobą wszystko, czego potrzebujesz, ponieważ silnik firmy jest równie zabawny jak ogromny dom na kółkach. Możesz zatrzymać się gdziekolwiek chcesz. To daje poczucie przygody. Nie ma potrzeby płacenia za nocleg w odrapanych motelach i drogich hotelach. Możesz przygotowywać posiłki i cieszyć się nimi na pokładzie, unikając wydawania drogich artykułów spożywczych.

Fort Collins w północnej Kolorado z pięknymi górami Colorado w tle to wspaniałe i rozsądne miejsce na rodzinne wakacje. Fort Collins ma setki mil tras rowerowych i przyrodniczych, idealnych do jazdy na rowerze i pikniku. W północnej Kolorado jest wiele rodzinnych zajęć. Kanion Poudre słynie z pikników, turystyki pieszej i rowerowej. Istnieje również zoo w Westville; Spring Creek Gardens; Greenway-drogowy; oraz Bee Family Centennial Farm, interaktywne muzeum, w którym można poznać przeszłe i obecne rolnictwo.

Fort Collins ma wiele parków o powierzchni ponad 800 akrów, a także łatwo dostępny plac zabaw w nowym parku Spring Canyon. Inne atrakcje to By-by-way - Cache La Poudre / North Park Scenic Byway, koncerty muzyki na żywo na Rynku Starego Miasta, Muzeum Fort Collins i Centrum Edukacji Ekologicznej, gdzie można oglądać rehabilitowane ptaki, spacerować ścieżkami przyrodniczymi lub prądem Mogą brać udział zajęcia edukacyjne. Wszystkie te unikalne pomysły mogą sprawić, że rodzinne wakacje będą zabawne i niedrogie.