Jeśli przejdziesz się przez jedną czwartą Ameryki o każdej porze roku, przekonasz się, że większość domów ma jedną wspólną cechę. Zdecydowana większość z nich ma grilla na patio lub w innym miejscu posesji. Grillowanie w lecie jest dla wielu osób jedną z najpopularniejszych aktywności w ciepłe dni, a grillowanie jest poszukiwanym zajęciem dla prawdziwych mistrzów grillowania. Oczywiście obecność wszystkich tych rusztów wymaga pewnych środków ochronnych, aby zapewnić, że nie zostaną zrujnowane przez prawie nieunikniony kontakt z twardymi elementami. Osłony grilla są odpowiedzią na tę pilną potrzebę i jednym z najbardziej przydatnych elementów w każdym zestawie grilla.

Czym oni są

Pokrowce na grill są po prostu pokrowcem ochronnym, który zapewnia, że ​​Twój cenny grill jest chroniony przed śniegiem, deszczem, owadami i wieloma zwierzętami, które mogą siać spustoszenie w Twojej posesji. Wody i metalu po prostu nie da się dobrze wymieszać, ponieważ każdy, kogo grill kiedykolwiek został przezwyciężony przez rdzę, może z łatwością zeznawać. Oczywiście nie wszystkie osłony są takie same, a niektóre są bardziej przydatne niż inne, aby przedłużyć żywotność grilla. Ponadto istnieją niektóre rodzaje grilli, które korzystają z niektórych rodzajów osłon grillowych bardziej niż inne.

Grill węglowy

Jeśli posiadasz grill na węgiel drzewny, wiesz już, jak może się zabrudzić. Te grille muszą mieć najlepsze osłony na grilla, jeśli chcesz, aby trwały długo. W przypadku grilla na węgiel drzewny większość ekspertów zaleca dobrą okładkę winylową, zarówno ze względu na jego zdolność do unikania kurzu i brudu, jak i ogólną trwałość i łatwe czyszczenie. Chociaż istnieją pokrowce na żywność, których niektórzy używają do grillowania na węgiel drzewny, faktem jest, że te inne pokrowce na ogół nie pasują tak dobrze lub trwają tak długo, jak typy winylowe.

Grille gazowe

Pierwszą rzeczą, którą można zobaczyć z grillami gazowymi, jest to, że mają one inne wymagania niż urządzenia na węgiel drzewny. Głównym zagrożeniem dla grilla gazowego jest woda. Podczas gdy grill gazowy nie brudzi się tak jak węgiel drzewny, woda jest wszechobecnym zagrożeniem, które może szybko zniszczyć twoje urządzenie. Z tego powodu osłona grilla gazowego powinna idealnie przylegać do grilla i chronić urządzenie przed deszczem i wilgocią. Naprawdę nie ma znaczenia, jakiego materiału użyjesz, o ile pokrywa dokładnie przylega do grilla.

Wiedza o tym, który rodzaj osłony grilla jest najlepszy dla danego grilla, jest istotną częścią określania najlepszego rodzaju bezpieczeństwa grilla. Najważniejsze jest to, że wydajesz setki, a czasem nawet tysiące dolarów na grill swoich marzeń, i jest to inwestycja, którą z pewnością warto chronić. Osłona jest po prostu najlepszym sposobem, aby zapewnić, że Twój drogi grill zapewni lata grilowania w ogrodzie.