Pokrowce do mebli patio

meble ogrodowe zyskuje coraz większą wartość jako ważny mebel i często rozszerza część dzienną na podwórko. Kiedy sezon niestety się kończy, wielu z nas zastanawia się, co zrobić ze wszystkimi naszymi meblami ogrodowymi. Biorąc pod uwagę naszą inwestycję, trudno jest zmierzyć się z faktem, że nasze meble ogrodowe leżą na naszych tarasach i tarasach w miesiącach zimowych.

Istnieją różne rodzaje mebli ogrodowych, najpopularniejsze są odlewane aluminium i wiklina zewnętrzna. Bez względu na materiał można z całą pewnością stwierdzić, że najlepiej jest pokryć meble ogrodowe. Mając to na uwadze, chcielibyśmy udzielić kilku przydatnych wskazówek. Kupując pokrowiec ochronny na zestaw tarasowy, pamiętaj, że nie musisz już kupować obrusa, który jest oddzielny od pokrowca na krzesło. Kup teraz pokrowiec, który pasuje do całego zestawu. Jest to nie tylko bardziej praktyczne, ale także tańsze dla klienta.

Spróbuj znaleźć osłonę, która wyciągnęła nici, abyś mógł ją zabezpieczyć. Zapobiega to zdmuchnięciu lub otwarciu osłony oraz przedostaniu się elementów do zakrytego obszaru. Nie zadowalaj się plastikową folią, którą znajdziesz w lokalnym dużym sklepie. Tego rodzaju plandeki często pękają na zimno i dlatego są prawie bezużyteczne, gdy są najbardziej potrzebne.

Znajdź pokrowiec wykonany z tkaniny Rhinoweave. Materiał ten jest odporny na ekstremalne zimno i nie pęka ani nie blaknie. Oddychający materiał jest również oddychający. Jeśli więc wilgoć zostanie uwięziona, tkanina może oddychać przeciwko pleśni i pleśni. Biorąc pod uwagę popularność wiklinowych mebli ogrodowych, w tym głębokich siedzisk i sekcji, wielu z nas ma również do czynienia z poduszkami do przechowywania.

poduszki zewnętrzne powinny być przechowywane w miejscu nienaruszonym przez wilgoć i powinny być przechowywane tylko wtedy, gdy są całkowicie suche. Jeśli poduszki do przechowywania są przechowywane na zewnątrz w wilgotnych lub mokrych warunkach, w poduszce piankowej może tworzyć się pleśń, która degraduje piankę.

Podczas przechowywania mebli ogrodowych pamiętaj, że są one zawsze całkowicie suche. Odwiedź InsideOut Patio, aby dowiedzieć się więcej o meblach do patio. Jeśli nie mamy tego, czego potrzebujesz na zimowe pokrowce, zawsze możemy to zrobić dla Ciebie.