To rzadki mężczyzna, który tak dobrze zna romans, że od czasu do czasu nie może skorzystać z kilku porad dotyczących seksu. Wskazówki dotyczące seksu dla mężczyzn często wydają się koncentrować na funkcji prącia lub zdrowiu, ale tak ważne jak penis może się obudzić, nie jest to jedyny czynnik w grze. Na przykład seks odbywa się przez większość czasu w znajomych pokojach jednej lub drugiej sypialni. Jednak eksperci od porad seksualnych stale przypominają ludziom, że sypialnia nie jest jedynym pokojem w domu – i że sam dom nie jest jedyną opcją do kontaktów seksualnych. Myślenie poza sypialnią może być błogosławieństwem, szczególnie dla długotrwałych par, które czują, że z ich życia seksualnego zniknęła niewielka iskra.

W tym sensie przedstawiono następujące alternatywy dla sypialni:

– pralnia. Nie, z pozoru nie jest to najbardziej romantyczny pokój w większości domów. Na ogół jest raczej mały i często zamknięty w raczej ciemnej części domu. Jednak wiele par twierdzi, że seks w pralni – a zwłaszcza pralka i / lub suszarka w trakcie pracy – mogą być niezapomnianym przeżyciem. Oczywiście znalezienie pozycji może być trudne, ale wibracje pochodzące od sprzętu do prania sprawiają, że wyzwanie jest opłacalne.

– Jaskinia człowieka , Chwileczkę – zaprosić osobę płci żeńskiej do wewnętrznego sanktuarium męskości? Oczywiście – choć poświęcasz trochę czasu, aby uczynić go pierwszym. Wyrzuć puszki po piwie, podnieś śmieci, otwórz okna i wpuść trochę powietrza. Jeśli nadaje się do zamieszkania dla osoby bez penisa, zaproś partnera do skubania. Niektóre badania pokazują, że mężczyźni czują się najbardziej męsko w męskich oczodołach, co może przejawiać się u bardzo szczególnej płci.

– salon Tak, zostało to udowodnione, ale nadal jest czymś wyjątkowym uprawiać seks w salonie. Czy to na kanapie, czy na dywanie ze skóry niedźwiedzia, pod wentylatorem sufitowym lub przed płonącym ogniem, kochanie się po przytuleniu i wypiciu wina w salonie może być miłą zmianą od normy.

– W (bardzo odległym) jeziorze lub strumieniu. Seks publiczny jest nie-nie, ale jeśli znajdziesz naprawdę odległą wodopój, erotyczna moc uprawiania seksu na świeżym powietrzu w zbiorniku wodnym może być przytłaczająca. Cienkie zanurzenie to dobry początek, a uczucie, że dwa ciała ocierają się o siebie pod wodą, jest wyjątkowe. Dodatkowe punkty bonusowe dla pary znajdującej odległy wodospad z powodu klęski żywiołowej.

– namiot Powrót do natury może być bardzo ekscytujący, więc korzystanie ze względnej prywatności namiotu dla pary może przynieść ogromne korzyści seksualne. Powietrze z zewnątrz może zdziałać cuda, aby poprawić wrażliwość organizmu, a pomysł robienia tego niemal na zewnątrz jest kuszący. Należy jednak pamiętać, że dźwięk nadal rozprzestrzenia się w ciszy natury. Ogranicz jęki do minimum, gdy inni są zbyt blisko. I zamknij namiot za pomocą zamka błyskawicznego, aby zapobiec przerwaniu ciekawskich zwierząt.

Wskazówki dotyczące seksu, aby wydostać się z sypialni są dobre i dobre, ale muszą również przypominać mężczyznom, aby utrzymywali zdrowie swojego penisa w dobrej kondycji – a to wymaga regularnego stosowania kremu zdrowotnego na penisa z górnej szuflady (Polecaj pracowników służby zdrowia Olej Man 1 Man klinicznie udowodniono, że jest łagodny i przyjazny dla skóry) , Najlepsze kremy zawierają zarówno L-argininę, jak i L-karnitynę. Ten pierwszy to aminokwas, który pomaga organizmowi wytwarzać tlenek azotu. To z kolei pomaga rozszerzyć naczynia krwionośne prącia, umożliwiając większy przepływ krwi. Ten ostatni ma właściwości neuroprotekcyjne, które mogą pomóc penisowi zachować jego wrażliwość na nieostrożne obchodzenie się z nim.