Wiele osób ma wątpliwości co do saun na podczerwień i Candida oraz tego, jak się zachowują. Możesz być zaskoczony, gdy dowiesz się prawdy o saunach na podczerwień i Candida.

Pierwszą rzeczą, którą należy wiedzieć, jest to, że Candida kwitnie w ciepłych, wilgotnych i ciemnych miejscach. Z tego powodu narządy płciowe są jednym z największych miejsc, w których może wybuchnąć infekcja drożdżowa. Dotyczy to również tego, dlaczego Candida żyje i wyrasta z jelita grubego.

Sauny na podczerwień mogą powodować, że Candida rozwija się jeszcze bardziej, ponieważ zawiera dwa główne składniki do wzrostu i rozwoju grzyba. Są gorące i mokre. Sprawiają, że twoje ciało się poci, a wiele saun wykorzystuje parę jako źródło ciepła. Połączenie tych dwóch sił może stanowić poważne problemy dla każdego, kto próbuje pozbyć się infekcji.

Najlepiej unikać korzystania z jacuzzi, saun i czegokolwiek innego, co łączy ciepło i wilgoć. Sauny na podczerwień i Candida nie pasują do siebie. Zwłaszcza jeśli jesteś już w trakcie epidemii. To tylko powoduje, że infekcja rozprzestrzenia się i rośnie łatwiej.

Wiem, że sauny na podczerwień wykorzystują światło podczerwone do stworzenia ciepła i relaksu. Problemem jest to, że powoduje, że ciało się poci, co z kolei jest wilgocią. Jest to postęp w stosunku do saun parowych, ale nadal nie rozwiązuje problemu ciepła i wilgoci.

Najlepiej jest całkowicie uniemożliwić korzystanie z sauny na podczerwień. Jeśli nie jest to możliwe, staraj się nie ograniczać więcej niż raz na dwa tygodnie. Jeśli nie jest to możliwe, należy w szczególności upewnić się, że jesteś bardzo świadomy swojej diety i spożywasz więcej niż wystarczającą ilość odpowiednich rodzajów żywności, aby przeciwdziałać korzystaniu z sauny.