Kiedy absolwenci wchodzą do świata pracy, pracodawcy będą je monitorować i oceniać ich wyniki pracy. Oczekuje się, że nowi pracownicy zaakceptują kulturę, dostosują się i udowodnią, że są jej częścią.

Pracodawcy chcą, aby nowi pracownicy zrobili pierwszy krok, pracowali na wysokim poziomie i zrobili wrażenie na każdym, z kim pracują lub spotykają się. Innymi słowy, najmłodsi absolwenci muszą zdobyć przychód do firmy poprzez wniesienie solidnego wkładu.

Co jest ważne dla pracodawców?

1. Wydajność - wyniki są ważne. Pracownicy, którzy konsekwentnie spełniają lub przewyższają oczekiwane wymagania jakościowe i ilościowe pracy, prawdopodobnie zostaną docenieni.

2. Profesjonalizm - oczekuje się, że zachowanie pracownika, język, ubranie, decyzje i wydajność będą oparte na faktach. Pracodawcy chcą, aby pracownicy wyglądali dobrze.

3. Zatrudnianie - jeśli nowi pracownicy oferują pracodawcom postawę „Zrobię to, co konieczne”, są na dobrej drodze. Pracodawcy potrzebują ludzi, którzy nie boją się ubrudzić sobie rąk, planują kilka dodatkowych godzin lub oferują kreatywne rozwiązania problemów.

4. Komunikacja - Umiejętność pisania, rozmawiania i wywierania wpływu na członków kierownictwa, pracowników, klientów i dostawców jest niezbędną częścią sukcesu w biznesie.

5. Dobre maniery - pracownicy mówią innym, kim są, jak ich traktują i jak zachowują się w środowiskach społecznych. Uprzejmy, pełen szacunku, przyjazny i pomocny zapewni nowym pracownikom dobry start.

6. Autentyczność - żaden pracodawca nie toleruje podrabiania lub fałszowania przez bardzo długi czas. Chcesz pracowników, którzy czują się na tyle swobodnie i pewnie, aby dzielić się swoimi opiniami i pomysłami oraz przyznawać się do błędów i niedociągnięć. Ważne jest, aby chcieli pracowników, którzy konsekwentnie robią to, co mówią. Jej działania i wyniki pasują do jej słów.

7. Determinacja - Sukces nie jest dzielony z nikim. Pracownicy muszą tego chcieć i walczyć o to. Ścieżką do sukcesu są skoncentrowani ludzie, którzy się nie poddają i nie poddają się, którzy rozwiązują problemy i przenoszą sprawy na wyższy poziom.

W przypadku młodych osób rozpoczynających karierę siedem punktów pomoże im osiągnąć sukces. Reputacja jest ważna. Liczy się to, co inni myślą i mówią o nowym pracowniku.

Ponieważ większość ludzi zmienia pracę regularnie, to ich reputacja, wydajność i zachowanie utrzymują ich na drodze do sukcesu.