Przemysł

Skopiuj gry Xbox do 360 - obejdź kod ochronny w grach Xbox i skopiuj dowolną grę!

By 28 stycznia 2020 No Comments

Xbox 360 jest obecnie prawdopodobnie najpopularniejszą konsolą. Ponadto w gry opracowane na konsolę Xbox grają obecnie miliony ludzi.

Jedyną wadą gier Xbox 360 jest to, że są drogie i łatwo ulegają uszkodzeniu. Aby uniknąć wydawania dużych pieniędzy na wymianę gier, możesz po prostu skopiować gry Xbox na 360.

Jednak ludzie, którzy próbowali tego szybko, zdają sobie sprawę, że nie jest to łatwe zadanie bez odpowiednich narzędzi do obejścia ochrony praw autorskich.

Gry na konsolę Xbox 360 są w formacie DVD, więc Microsoft zapewnił ochronę ich formy gry skopiowanej przez nagrywarki DVD. Ochrona, którą Microsoft oferuje dla swoich gier, ma postać sektorów bezpieczeństwa.

Te sektory bezpieczeństwa to małe obszary na dysku z grą, które przechowują licencję i informacje o grze. Gdy Microsoft przechowuje dane gry w tych formatach DVD, Microsoft zapewnia, że ​​te sektory bezpieczeństwa są przechowywane na nośniku danych. Sektory te umieszczają na dysku twardym w unikalny sposób, aby tylko konsola Xbox i Microsoft mogły je odczytać.

Jako gracz oznacza to, że podczas próby kopiowania gier za pomocą nagrywarki DVD komputera, sektory te nie są widoczne. Aby skopiować gry Xbox na 360, musisz ominąć te sektory bezpieczeństwa.

Jednym ze sposobów jest użycie modu do obejścia wszystkich kodów ochronnych. Jednak modowe chipy unieważnią gwarancję Microsoft. Jeśli nie wiesz, co robisz, możesz zepsuć system gier. Innym łatwiejszym sposobem jest użycie oprogramowania do kopiowania gier wideo.

Za pomocą tego oprogramowania komputer może odczytać cały dysk z grą, a Xbox może odczytać sektory bezpieczeństwa na skopiowanym dysku. Istnieje mnóstwo oprogramowania do kopiowania gier wideo, którego można użyć do skopiowania gier Xbox na 360, ale jest kilka dobrych. Przy pomocy tych dobrych możesz ominąć kody ochronne i grać w gry na konsoli Xbox 360.