Musisz pamiętać, że wszystko ma skutki uboczne, niektóre umyślnie, a inne poprzez niewłaściwe użycie produktu. Przy niewłaściwym użytkowaniu mogą wystąpić skutki uboczne pasa do sauny. Nie należy go stosować dłużej niż 50 minut dziennie. Długotrwałe stosowanie może powodować oparzenia skóry lub podrażnienie skóry. Powinieneś czuć, że możesz łatwo przesadzić i łatwo naprawić sytuację, zdejmując ją. Jeśli pęcherze są noszone zbyt długo, mogą rozwinąć się tak, jakby pochodziły z gorącego przedmiotu, który zbyt długo miał kontakt ze skórą.

Pasek może mieć pozytywny wpływ na twoje ciało, jeśli jest noszony przez rozsądny okres czasu. Każdy, kto otrzymał fizykoterapię, wie, że program zwykle rozpoczyna się od pakietu ciepła przed zastosowaniem lodu. Niektórzy twierdzą bez pozytywnych dowodów, że skutki uboczne pasa do sauny obejmują uszkodzenie nerek kobiety i układu rozrodczego. Nie udowodniono również twierdzenia, że ​​mężczyźni mieli problemy z płodnością z powodu ogrzewania nasienia z powodu wysokiej temperatury w okolicy pachwiny od pasa.

Jeśli chcesz korzystać z pasa do sauny, postępuj zgodnie z instrukcjami, jak długo go używać i jak go używać. Nie przekraczaj żadnych zaleceń. Są wykonane dla Twojej wygody i bezpieczeństwa. Jeśli twoja skóra jest wrażliwa, mogą wystąpić działania niepożądane, których inni nie. Jak wszystko inne, używaj go ostrożnie.