Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze na wakacjach, powinieneś wybrać tani cel podróży. Które kraje są tanie, ale nadal oferują ekscytujące atrakcje turystyczne i dobrze rozwinięte obiekty turystyczne? W tym artykule przeczytasz trzy najtańsze miejsca na wakacje. Oto one:

1. Ko Samui, Tajlandia

Ko Samui jest jedną z największych tajskich wysp. Znajduje się w Zatoce Tajlandzkiej i przyciąga ponad 1,5 miliona turystów rocznie. Słynie z białych piaszczystych plaż, niebiesko-turkusowej wody, raf koralowych i palm kokosowych. Ko Samui jest drugim najbardziej rozwiniętym obszarem turystycznym w Tajlandii i jest popularny nie tylko wśród turystów, ale także wśród emerytów i emigrantów, którzy przybywają tutaj, aby cieszyć się klimatem, środowiskiem naturalnym i powolnym stylem życia.

Co z cenami na Ko Samui? Spodziewaj się około 30 USD za ładny pokój dwuosobowy lub bungalow. Uliczne jedzenie jest bardzo tanie i smaczne - możesz dostać dobry posiłek za 2 USD.

2. Riviera Maya, Meksyk

Riviera Maya to region turystyczny obejmujący karaibskie wybrzeże meksykańskiego stanu Quintana Roo. Jest to bez wątpienia jedno z najlepszych tanich miejsc na wakacje w pobliżu Stanów Zjednoczonych. Na Riwierze Maya znajdują się wspaniałe plaże, światowej klasy miejsca do nurkowania, cenoty, stanowiska archeologiczne, takie jak ruiny Majów i liczne międzynarodowe kurorty nadmorskie.

W większości krajów zwykły pokój dwuosobowy kosztuje około 40-50 USD za noc. Jednak Riviera Maya oferuje bardzo szeroki zakres zakwaterowania, aw niektórych miejscach można uzyskać komfortowy pokój za mniej. Przyzwoity posiłek w lokalnej restauracji kosztuje około 10 USD.

3. Fidżi

Jeśli chcesz tanie wakacje na południowym Pacyfiku, rozważ Fidżi. Jest to jedno z najtańszych miejsc turystycznych w tym drogim regionie i ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę turystyczną. Viti Levu i Vanua Levu to największe wyspy Fidżi. Nadi znajduje się po zachodniej stronie wyspy Viti Levu i jest turystycznym centrum kraju.

Fidżi to idealne miejsce dla miłośników plaż, nurków, nurków i osób lubiących przygodowe podróże (kraj ma wspaniałe miejsca do raftingu z białą wodą).

Spodziewaj się około 30 USD za przyzwoity pokój dwuosobowy. Jeśli chcesz cieszyć się większą prywatnością i spokojem, rozważ droższe wyspy wakacyjne.

Tani cel podróży to jeden z najlepszych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na wakacjach. Aby zaoszczędzić jeszcze więcej, wybierz tani hotel (skorzystaj z Google, aby przeczytać opinie i wybierz najlepszy), jedz jak lokalny (restauracje w obszarach turystycznych są zwykle bardzo drogie) i lataj tanią linią lotniczą. Miłej zabawy i udanych wakacji!