Motoryzacja

Wpisywanie masek i osłon klawiatury

By 6 lutego 2020 No Comments

Półprzezroczysta, łatwa w instalacji i nie rozpraszająca pokrywa klawiatury zapewnia idealną ochronę krzywej klasycznej klawiatury przed brudem, brudem i innymi tego rodzaju zanieczyszczeniami.

Folia ochronna wykonana z wysokiej jakości silikonu, wytrzymałego poliuretanu lub termoplastycznego uretanu jest idealna, aby zapobiec przedostawaniu się płynów, okruchów herbatników, cząstek kurzu, potu, plam, smaru olejowego lub bakterii na standardową klawiaturę.

Maska ochronna o grubości od 1 do 25 mm zakrywa klawisze, touchpad i nadgarstek, aby chronić całą powierzchnię klawiatury należącej do komputera stacjonarnego, laptopa lub notebooka.

Wytrzymała obudowa klawiatury wykonana z precyzyjnego formowania jest często zaprojektowana dla konkretnej marki lub modelu komputera, np. B. dla urządzeń wyprodukowanych przez Fujitsu, Dell, Toshiba, Apple lub HP. Konstrukcja w 100% dopasowana do kształtu zapewnia wysoki poziom ochrony, przyjemne uczucie podczas pisania i brak zauważalnej różnicy w czułości lub reakcji klawiszy.

Arkusz ochronny lub pokrowiec można łatwo wyczyścić lub zdezynfekować. Możesz również użyć jednorazowych ściereczek dezynfekujących z warstwą ochronną lub, jeśli to konieczne, usunąć prześcieradło i umyć je wodą i łagodnym detergentem. Oba sposoby są idealne do zatrzymania barwienia lub rozprzestrzeniania się zarazków w miejscach publicznych.

Przezroczysta maska ​​klawiatury idealnie nadaje się do unikania pęknięć, otarć i łez po ciągłym użytkowaniu. Matowe wykończenie idealnie nadaje się do ograniczenia olśnienia. Półprzezroczysta obudowa z możliwością wyraźnego wyświetlania wszystkich klawiszy jest również dostępna w kolorze różowym, aby rozjaśnić błękit, aby nadać bardziej osobisty lub indywidualny styl. Niepozorny znak, który może być używany przez długi czas, ma pozostać na miejscu przez cały czas, nawet gdy pokrywa notebooka jest zamknięta.

Pierwszorzędny ochraniacz klawiatury o ultrapłaskiej konstrukcji nadaje się również do redukcji dźwięku niekończących się naciśnięć klawiszy, co może być korzystne w biurach na otwartym planie, a także w środowiskach o potrzebach edukacyjnych lub specjalnych.

Miękka, ultra-cienka i giętka folia z tworzywa sztucznego stanowi idealną warstwę ochronną, aby chronić klawiaturę przed codziennym zabrudzeniem, brudem i rozlanymi płynami i jest idealna do instalacji w miejscach publicznych, takich jak szkoły, biura i kawiarnie.